eesti english

Uudised

Mar 7, 2018

Eesti Leader Liidul on uus tegevjuht


5. märtsil 2018.a. alustas tööd Eesti Leader Liidu uus tegevjuht Triin Kallas.

Liidu senine tegevjuht Piret Leskova jätkab kuni märtsikuu lõpuni tööd projektijuhina, et lükata hoog sisse EV100 tähistamisega seotud LEADER edulugude projektile.

Hiidlaste Koostöökogu on Eesti LEADER Liidu liige.

 


Fotol LEADER liidu uus tegevjuht Triin Kallas

Triin Kallas on põline pealinlane, kes juba lapsena tundis, kui ebaõiglane see on, et temal oma sõprade hulgas ainsana ei ole maa-vanaema. Tagantjärgi on selgunud, et paarkümmend aastat erinevates maailma linnades kestnud õpingud ja töö ülikoolides pidid ta lõpuks ometi tooma elama Pärnumaa metsade keskele, algul väikeettevõtjana maaturismiga tegelema ja nüüd ka laiemalt maaelu edendama.

Hariduse poolest filosoof ja sotsioloog, peab ta end tõlkijaks selle sõna laiemas tähenduses: tõlkija on see, kes harutab lahti mõtete keerdkäike ja suudab vaatenurki üksteisele mõistetavaks teha, olgu tegu erinevate keelte või erinevate seisukohtadega. “Olen tõlkinud raamatuid võõrastest keeltest, aga veel suuremaks väljakutseks on suutlikkus tõlkida üksteisest kaugenenud inimeste mõtteviise üksteisele arusaadavasse keelde,” ütleb Triin. Kas euroametnik suudab aru saada, mida maainimene talle öelda tahab ja vastupidi?

Eesti Leader Liidu koduleht: leaderliit.eu/Uudised-page-44/Eesti-Leader-Liidus-alustab-tood-uus-tegevjuht-id-371/