eesti english

Uudised

Dec 15, 2017

Jõulukingid osta jõululaadalt ja Nelja Nurga galeriist


Kahel päeval, 15-16. detsembril 2018, saab oma jõuluvana kingikotte täita Hiiumaa Käsitööseltsi poolt korraldatud traditsioonilisel jõululaadal. Uudiseks sellel aastal on see, et Koostöökogu on õla alla pannud uuele kujundusele, mida loob ja teostab Valev Sein tuntud headuses, et muuta kohalik toit nähtavamaks. Seega - ole kohal ja naudi nädlalavahetust. Saab suisa mitu korda käia, sest on eeskavad ja kohvik ja muidugi ilusad meie oma asjad müügis. 

Käsitööseltsi Jõulaadal on müügil mõndagi huvitavat meie liikmetelt. Leia kindlast üles Hiiumaa Muuseumide lett, kus saad sellel sajandil esmakodselt maitsta Eesti rahvusliku heliloomingu asutaja, Rudolf Tobiase ema retsepti järgi tehtud piparkoogitainast, mille omakorda on teostanud Hiiu Tootmine COOP. Loe lähemalt http://muuseum.hiiumaa.ee/WP/

Samal laadal saavad neli esimest osta Hiiu Gourmet letist Kassari Triinu õuntest pruulitud kvaliteetsiidrit. Kui hiljaks jääd, siis edaspidi saad ekslusiivset siidrit osta tootjalt. Heli Hahndorf on toonud müüki uusi leedrijookisid, ja oi kui head on Hiiu Pagari vana-aja lihapirukad! Aga laata jätkub kaugemalegi: Nelja Nurga Galerii, üle väljaku, on välja pannud Hiiumaa kunstnike nägemuse jõuludest. 
Tule laadale ja Galeriisse, sest siin jõuluvana kingikodu!

Pildikesi laadalt