eesti english

Uudised

Mar 1, 2017

Ühisprojektide allkirjastamisest


Lugupeetud taotlejad!

Ühisprojektide tegevuskavade allkirjastamine on mugav läbi viia keskkonnas https://www.digidoc.ee/
See teeb allkirjastamise protsessi ka palju kiiremaks, eriti siis, kui partnereid on palju. Jääb ära digikonteineri tüütu saatmine projekti partnerite vahel, kõik saavad minna allkirjastamise keskkonda ja lisada allkiri seal.  Pealegi saab hiljem Digidoc keskkonnast täieliku ülevaate oma digitaalselt allkirjastatud dokumentide kohta.

 

21. jaanuaril 2017 värske kasutajaliidese ja uued funktsioonid saanud DigiDoc portaal pakub nüüd rohkem võimalusi ettevõtete töö lihtsustamiseks ja kiirendamiseks. Digiallkirjastamise teenust pakkuv DigiDoc portaal läbis põhjaliku uuenduskuuri ning sellele lisandus mitmeid uusi funktsioone nagu ettevõttele konto loomine, dokumentide kategooriad, töövood ja uued failivormingud. Uuendusena on nüüd võimalik luua kaks kontot – üks organisatsioonile ja teine eraisikule. See muudab kasutajarollide eristamise lihtsaks ja mugavaks. Baltikumis tegutsevate ettevõtete jaoks on oluline ka lisandunud võimalus piiriüleseks allkirjastamiseks – nimelt toetab DigiDoc portaal nüüd ka Läti ja Leedu digikonteinerite failivorminguid EDoc ja ADoc.
Olulise uue funktsioonina on lisandunud ka dokumentide kategoriseerimine, mis võimaldab anda igale dokumendile eraldi kategooria ning võimaldab kategooriapõhist juurdepääsu. Tänu sellele uuendusele on dokumendihaldus lihtsam kui DigiDoc portaali eelmises versioonis.
Uues DigiDoc portaalis on muutunud ka kasutajatele antav tasuta salvestusmaht. Kui siiani sai iga kasutaja dokumentide salvestamiseks 10 MB tasuta ruumi, siis nüüd on tasuta salvestusruumi 100 MB.