eesti english

Uudised

Jul 1, 2012

LEADER toetab võrratut rannapidu


Suurt rahvapidu nime all "Võrratu Rannapidu" peeti esimest korda eelmisel aastal, tähistamaks Kärdla ja miks mitte kogu Hiiumaa jaoks legendaarse kohviku Rannapaargu 40. sünnipäeva. Saanud kamaluga positiivset tagasisidet, otsustasime, et säärasel rahvapeol võiks olla kindel koht Hiiumaa igasuvises üritustekalendris. Sestap ootamegi kõiki hiidlasi ja selle saare vahvaid külalisi ka sellel kesksuvel Kärdla randa lubjaahjumäele osa saama mõnusast rannapeost, sedapuhku nime all "VÕRRATU RANNAPIDU vol. 2".

Hiidlaste Koostöökogu hindmiskomisjoni arvates on sellise peo korraldamine ettevõtja poolt tõsine väljakutse, mida tuleb toetada, sest väikeses kohas kindlasti ei tule kulutused tuludega kokku. Küll aga annab võimaluse kohalikele osa saada toredast kogupere suvepäevast ja meelitab külalisi ehk väljaspoolt saartki Kärdlasse.

 

Lisaks muusikalisele popurriile, mida sellel aastal pakuvad Orelipoisist Jaan Pehk ja Tanel Padar koos The Sun-iga, on ka võimalik nautida teatraalset sõnajõudu, laval on Monoteater etendusega "Minu hind", mille toob rahvani karismaatiline Anatoli Tafitšuk.

Pidulistele, kellele sellest kõigest on veel vähe, annab tantsulise lõppakordi armastatud raadiohääl ja plaadikeerutaja Vaido Pannel.

Et vabaõhuprogrammist saaks täisnaudingu ka lastega tulijad, ootab lapsi lastenurk koos batuutide ja muu vahvaga. Loomulikult ei puudu peolt ka üllatused.

Et sellest kõigest osa saada, tuleb kohal olla! :-)

Pidu algab 14. juuli 2012, laupäeval, kell 19:00, väravad avame 18:00. Piletid peole on müügil Piletilevis üle kogu Eesti, lisaks Kärdlas Pritsumaja Putiigis ja Rannapaargus.