eesti english

Uudised

Nov 25, 2009

Juhtimiskohvik esitleb: Kuidas inspireerida ja kaasata inimesi uute ideede elluviimisel?


Hea algataja, juht ja kaasaja,
Elame äärmiselt põneval ajastul: ühed lahendavad päevakajalisi probleeme, teised otsivad uusi ideid, kolmandad unistavad värskest hingamisest. Üks on kindel: tulevikku vaatamine või väljakutsete lahendamine ükskõik millises valdkonnas eeldab üha enam erineva tausta, kogemuse ja valdkonna inimeste kaasamist. Sest koos on sageli sisukam, loovam, sünergilisem, edasiviivam.

Kutsume Sind osalema ainulaadses ja vaid üks kord asetleidvas Juhtimiskohvikus, kus küsime endilt:

KUIDAS INSPIREERIDA JA KAASATA INIMESI UUTE IDEEDE ELLUVIIMISEL?
Juhtimiskohvikut külastavad Chris Corrigan Kanadast ja Toke Paludan Moeller Taanist, kellel on pikaajalised kogemused erinevate kaasamisprotsesside algatamisest ja hoidmisest.  Uurime,  kuidas läbi kaasamise toetada õppimist, koosloomist ja loovate lahenduste leidmist oma organisatsioonis, meeskonnas ning kogukonnas laiemalt. Koosolemist rikastavad erinevad lood sellest, kuidas läbi kaasamise on saavutatud häid tulemusi  - organisatsiooni strateegiline areng, inimeste pühendumus, sektoriülene koostöö, innovatsioon, võrgustike kujunemine -  üle kogu maailma.
Juhtimiskohvik on inglisekeelne ning avatud 5. detsembril, 13.00-17.00 (Hotell Euroopa Konverentsikeskus, Paadi 5, Tallinn). Osalustasu 450 EEK'i sisaldab töötoa läbiviimist, materjale, kohvi-ja teepause koos kergete suupistetega.
Täpsema programmi  ja esinejate tutvustuse leiate kirjaklambri alt. Osalemiseks palume registreeruda siin või lähetada osalemissoov juhtimiskohvik@gmail.com hiljemalt 30. novembriks.
Kohtumiseni!
Ivika Nõgel, MTÜ Partnerlus partnerlus@partnerlus.ee , 5115914
Esinejad viibivad Eestis kaasava juhtimise arenguprogrammi läbiviijatena. Programm  on üks osa KÕLA – nimelisest algatusest (Kaasamispraktikute vÕrgustiku Loomine ja Arendamine), mille laiem siht on kaasava juhtimise edendamine Eestis. Programmi rahastab Vabaühenduste Fond. Algatuse eestvedajateks on ühendused Ruumiloojad ja Partnerlus ning Piret Jeedas, Ivika Nõgel ja Robert Oetjen.