eesti english

Uudised

May 20, 2019

Rahvusvaheline konverents ja näitus “Decarbonise 2019”


Glasgows Šotimaal toimus 14.05.19 - 17.05.19 rahvusvaheline konverents ja näitus “Decarbonise 2019”ning mess All-Energy. Peamisteks teemadeks olid kestlik majandamine läbi taastuvenergeetika lahenduste kasutamine ja kliimamuutuste negatiivse arengu pidurdamine läbi süsiniku emissiooni vähendamise. Osales: Ilmi Aksli
Lähetuse käigus koguti informatsiooni uute taastuvenergeetika ja robotiseerimiselahenduste leidmiseks maapiirkondade ettevõtluse arenguks rahvusvahelise koostööprojekti One Belt raames.

 

Konverentsi teemad kattusid suures osas sisuliste põhimõtetega meie koostööprojektis: väikeettevõtluse arendamine läbi kestliku majandamise, looduse ja inimese kasuliku arengu planeerimine, ressursitõhus tootmine. Muljetavaldavad lahendused on välja töötatud energiaallikate poolt toodetava elektri salvestamise osas, vesiniku energia ja laineenergia kasutamise osas. Välja on töötatud uusi taastuvenergeetikal töötavaid transpordivahendeid. Lähetuse käigus koguti kasulikke kontakte, mille abil on võimalik väikeettevõtjatel integreerida oma tegevusse uuenduslikke energia tootmise ja salvestamise lahendusi, mis aitavad majandamist efektiivsemaks muuta.

 

Loe ülevaadet konverentsist