eesti english

Uudised

Feb 12, 2019

Hiidlased Tallinnas Tourestil


Hiidlaste Koostöökogu juhatuse liige ja sellel messil Turismiliitu esindanud Margit Kääramees kirjutab: "Möödunud nädalavahetus pealinnas turismimessil oli sisustatud Hiiumaa tutvustamisega ja külaliste saarele kutsumisega. Kohtasin seal isegi neid inimesi, kes polnud kunagi Hiiumaal käinud...Töö oli mitmekesine, mida näitavad ka Hiiumaa Turismiliidu FB lehel olevad fotojäädvustused. Tore oli olla Hiiumaal toimuvate muusikasündmuste tutvustaja läbi temaatiliste kübarate, minu peas käisid enamused neist".

Tallinnas peetud turismimessil oli Hiiumaa esindatud värvikalt ja meeldejäävalt, nagu ikka! Meie boksi eredad seinad paistsid kaugelt silma, samuti "kostüümidraama" festivale tutvustavate kübarate näol, mis külastajate poolt mitmel puhul rõõmsalt äramärkimist leidsid. Hiiumaa Turismiliidu  LEADER projekti toel tehtud messiboksi kujundas Irina Tammis, kübatate-idee mõtles välja Ly Johansen, teostas Hiiumaa Ametikooli floristikakursus. 

Kokku oli messiga nelja päeva jooksul hõivatud 28 ettevõtjat ja maakonna arendajat. Hiidlaste Koostöökogu Margiti ja Reeda näol pani samuti õla alla, tutvustades oma toimekaid liikmeid. Lisaks oli Toiduhallis Hiiumaa letis töös Hiiumaa Köök ja Pagar, Kassari Puhkekeskus ning Hiiu Gourmet ja Leedri Käsitöölimonaad jookidega.

Pildil Margit juhatamas õnneloosi tööd

 

Hiiumaa boksis Reet, Anu ja Kätlin

Toiduhallis Hiiumaa letis Heli oma tooteid tutvustamas

Vaata Turismiliidu poolt koostatud Hiiumaa kataloogi siit, kus on kogu tõde Hiiumaa kohta.

Koostöökogu toetas messil osalemist projektist Kohalik toit, trükised tehti projekti One Belt ja video Rural Flavours alt.

Koostöökogu reklaam 2019 aasta Turismikataloogis