eesti english

Uudised

Oct 9, 2018

Kutse tsirkuse teabepäevale


Lugupeetud erivajadusega inimese pereliige ja tegevusjuhendaja! 31.10 kell 10-12 Kärdla Sotsiaalkeskuse Päevakeskuses ja 1.11 kell 10-16 Kõrgessaare Päevakeskuses vestleb Helena Echrenbush. Mõlemas üritused on Sotsiaalkeskuse töötajatele, klientidele ja nende pereliikmetele. "Igast osalejast saab artist värvilises tsirkusemaailmas, kus õppida ja avastada uusi oskuseid. Läbi rõõmuküllase tegevuse võib igaüks leida just iseenda tsirkuseande, mis toob kaasa suure väljateenitud aplausi", kutsub Helena. "Luidja Tsirkusetalu tegeleb sotsiaalse tsirkuse ja tuleteatriga ning pakub meeleolukaid tsirkusenumbreid, mida on Eestis ja kaugemalgi olnud võimalik näha juba 15 aastat". Luidja Tsirkusetalu, residentuur, on ainulaadne Hiiumaal, mine tea - võibolla kogu Eestis. See on maagiline paik Hiiumaal, kus aeg ja ruum omandavad uudse tähenduse. Tsirkusetalus kohtuvad tsirkusekunst, tuleteater, sotsiaalne tsirkus ja residentuur erinevatele kunstivaldkondadele. 

 

Eesti Tantsu- ja Tsirkuseteraapia Liit on mittetulundusühing, kes tegeleb tsirkuse, sotsiaalse tsirkuse ja tantsimise kui tõhusate sekkumismeetodite ja teraapiliste vormide viljelemise ja tutvustamisega.

Tutvu Luidja Tsirkusetalu tegemistega

Hiidlaste Kosotöökogu toetas Eesti tantsu-ja tsirkuseteraapia liitu LEADER meetmest projekti "Luidja Tsirkusetalu residentuur" läbi viimiseks 17 911,8 euroga.